Natural House in Fethiye Yeşilüzümlü
Natural House in Fethiye Yeşilüzümlü
WhatsApp 2.250.000 ₺
Kaç M²
90 m²
İlan Tarihi
17-02-2023
For Sale

Bilgiler

Natural House in Fethiye Yeşilüzümlü

This cute apartment is like a dream! It is intertwined with nature and contains clean oxygen. It is suitable for wood stove and air conditioner use. There is solar energy and on rainy days there is an option to heat water connected to electricity. Each room of the house has a toilet and a bathroom. It has a communal natural pool and this lovely apartment has a private entrance, patio and garden.
It has two bedrooms.
Gross: 90 m2
Net: 70 m2
this flat is four years old.
*In a safe place
With these features, you can use this cute place in any season of the year. It is also suitable for rental for tourism purposes.
There are three clusters on this site, and each cluster has four apartments. The flats are built back to back.
*To see this place, please make an appointment with the ŞANS HOMES Real Estate office. In addition, a presentation is made under the signature of the protocol for the confirmation of the service we provide. It only documents the 2% commission payment payable in case of purchase. This document is invalid if not purchased. Our active and legal business has a tax plate and authorization document. No:4801514

Bu sevimli daire bir rüya gibi! Doğa ile iç içedir ve temiz oksijen içerir. Odun sobası ve klima kullanımına uygundur. Güneş enerjisi vardır ve yağmurlu günlerde elektriğe bağlı su ısıtma seçeneği vardır. Evin her odasında tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Ortak bir doğal havuza sahiptir ve bu sevimli dairenin özel girişi, verandası ve bahçesi vardır.
2 yatak odası vardır.
Brüt: 90 m2
Net: 70 m2
*Bu daire dört yaşındadır
*Güvenli bir yerde
Bu özellikleri ile bu şirin mekanı yılın her mevsiminde kullanabilirsiniz. Turizm amaçlı kiralamaya da uygundur. Bitişik nizam denilen bir villadır.
* Burayı görmek için lütfen ŞANS HOMES Emlak ofisinden randevu alınız. Ayrıca verdiğimiz hizmetin teyidi için protokol imzası altında sunum yapılır. Sadece satın alma durumunda ödenmesi gereken %2 komisyon ödemesini belgeler. Satın alınmadığı takdirde bu belge geçersizdir. Aktif ve yasal olan işletmemizin vergi levhası ve yetki belgesi mevcuttur. No :4801514

İlan Bilgileri

Fiyatı 2.250.000 ₺
Kaç M²
90 m²
İlan Tarihi
17-02-2023
Yeşil Üzümlü
İlan Numarası SH-0016706
İlan Tipi Sold, Satıldı / Ev
Bulunduğu Kat 1
Balkon Sayısı 1
Bina Yaşı 1-5
Banyo Sayısı 2
Kat Sayısı 2
Oda Sayısı 2+1
Bulunduğu Kat Bahçe Katı
Konut Özellikleri Bahçeli
Manzara Doğa
Site İçerisinde Evet
Bulunduğu Kat Giriş Kat
Isıtma Güneş Enerjisi
Cephe Güney
Konut Özellikleri Havuzlu
Kat Karşılığı Verilebilir Hayır
Tapu Durumu Kat Mülkiyetli
Isıtma Klima
Kullanım Durumu Malsahibi Var
Konut Özellikleri Müstakil Giriş
Isıtma Soba
Bulunduğu Kat Zemin Kat