Fethiye Taşyaka’da Fırsat Daire/Urgent sale Coupon flat
Fethiye Taşyaka’da Fırsat Daire/Urgent sale Coupon flat
WhatsApp 1.750.000 TRY ₺
Kaç M²
63 m²
İlan Tarihi
12-12-2022
Satıldı

Bilgiler

Fethiye Taşyaka’da Fırsat Daire/Urgent sale Coupon flat

Fethiye Taşyaka bölgesinde, ulaşıma çok yakın olan bu daire kaçırılmayacak fırsattır. Okul, Özel eğitim merkezi, Kreş  ve bakım merkezi, Spor salonu, Rehabilitasyon merkezi, güzellik merkezi, kasap-Fırın, market-manav vb. Yerler  5-15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Geniş Açık mutfak
2 balkon 1 banyo-WC
1 yatak odası ve geniş hol
şeklinde tasarlanmıştır.
15 yıllık bu binanın ikinci katındaki bu daire, yenilenmiş ve satışa sunulmuştur. Detaylı bilgi ve konum bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. Bu daire’nin satışı için sadece firmamız yetkilendirilmiştir.
Yasal ve aktif olarak hizmet veren emlak ofisimiz vergi levhası, ruhsat, ulusal yeterlilik belgesi ve emlak ticaret yetki belgesine sahiptir. Bu nedenle imzalanan sözleşme protokolü ile yer gösterilir. Bu işlem hakkında bilgisi olmayanlar veya güven problemi olanlar lütfen iletişime geçmesin.

This apartment, which is very close to transportation in Fethiye Taşyaka region, is an opportunity not to be missed. School, Special education centre, Nursery and care centre, Gym,Rehabilitation centre, beauty centre, butcher-bakery, market-grocery store etc. all places are within 5-15 minutes walking distance.

Spacious open kitchen
2 balconies
It is designed as 1 bedroom and a very large entrance hall.
This flat, located on the 2nd floor of this 15-year-old building, has been renovated and put up for sale. Please contact for detailed information and location information.
Our real estate office, which serves legally and actively, has a tax plate, license, national qualification certificate and real estate trade authorization certificate. For this reason, the place is shown with the signed contract protocol. Those who do not know about this procedure or who have a trust problem, please do not contact.

İlan Bilgileri

Fiyatı 1.750.000 TRY ₺
Kaç M²
63 m²
İlan Tarihi
12-12-2022
İlan Numarası SH-0016565
İlan Tipi Sold, Satıldı / Ev
Banyo Sayısı 1
Bina Yaşı 10-15
Bulunduğu Kat 2
Balkon Sayısı 2
Oda Sayısı 2+1
Kat Sayısı 3
Konut Özellikleri Bahçeli
Kullanım Durumu Boş
Manzara Doğa
Isıtma Güneş Enerjisi
Kat Karşılığı Verilebilir Hayır
Tapu Durumu Kat Mülkiyetli
Isıtma Klima
Manzara Şehir
Kredi Durumu Uygun