Fethiye Günlükbaşı yeni yapı Çatı dubleks
Fethiye Günlükbaşı yeni yapı Çatı dubleks
WhatsApp 3.100.000 TL ₺
Kaç M²
140 m²
İlan Tarihi
06-12-2022
SATILIK

Bilgiler

Fethiye Günlükbaşı yeni yapı Çatı dubleks

This flat is located at the back of the building on the Main Street, in a newly developed area in Fethiye Günlükbaşı .
log in; Open kitchen & living room, bedroom and shared bathroom WC, Balcony
Penthouse; 2 bedrooms, Shared bathroom toilet and terrace. This place, which has a very modern structure, was built using quality materials and every detail was considered. Heating infrastructure has been laid. These newly built apartments are waiting for their new owners.

City and extra city buses pass in front of the building. Chain markets, pharmacies, bakeries, butchers, greengrocers and anywhere you can think of are within 1-5 minutes’ walking distance. This place, which is ambitious for investment, is also one of the rare places that can be livable and create added value.
Fethiyede Yeni gelişmekte olan Günlükbaşında bulunan bu daire Ana cadde üzeri arka cephededir. Binanın ilk katı iş yeri olarak hazırlanmış ve girişi arka cephede bulunan dört dairenin iki dairesi satışa sunulmuştur.
Giriş Hol; Açık mutfak&salon, yatak odası ve ortak banyo tuvalet, Balkon

Çatı kat; 2 yatak odası, Ortak banyo tuvalet ve teras.Son derece modern yapıya sahip olan bu yer kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir ve her detay düşünülmüştür. Kalorifer alt yapısı döşenmiştir. Henüz yeni inşa edilmiş bu daireler Yeni sahiplerini bekliyor.

Şehir içi ve şehir dışı ulaşımı binanın önündedir. Market zincirleri, Eczane, fırın, kasap, manav ve akla gelebilecek her yer 1-5 dakika yürüme mesafesindedir. Yatırım için iddialı bu yer aynı zamanda yaşamaya uygun ve değer kazandıracak nadir yerlerdendir. Taşınmaz Ticaret Yetki Belgesi No:4801514

İlan Bilgileri

Fiyatı 3.100.000 TL ₺
Kaç M²
140 m²
İlan Tarihi
06-12-2022
Foça Mahallesi / Günlükbaşı
İlan Numarası SH-0016455
İlan Tipi Satılık / Ev
Bina Yaşı 0
Banyo Sayısı 2
Balkon Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Oda Sayısı 3+1
Kullanım Durumu Boş
Isıtma Güneş Enerjisi
+ Kalorifer
+ Klima
Manzara Şehir